Vítejte v Landal Marina Lipno

Nabízíme nejširší nabídku ubytování na Lipně. Komfortní apartmány a bungalovy pro rodiny s dětmi, studia pro páry a mezonetové luxusní apartmány pro náročné. Resort přináší desítky aktivit a výhod po celý rok. Cyklisty láká Šumava protkaná stezkami v čele s Jezerní stezkou podél břehů Lipna. Rájem pěších je Národní park Šumava, Plešné jezero a Stožec. Rozhledny Kleť a Vítkův Hrádek nadchnou výhledy na Alpy. Jezero nabízí nenáročné vodní aktivity, písečné i travnaté pláže, ale i jachting a kurzy plachtění a windsurfingu. Okouzlí Vás Český Krumlov,klášter Vyšší Broda zámek Rožmberk. Rodinným zážitkům vévodí Stezka korunami stromů, výlety na parníku, bobovka, lanový park a animační programy. Letos zabaví také festival Jižní Čechy olympijské a olympijská vesnička Rio-Lipno. Za nepříznivého počasí aquaworld, wellness Frymburk, Hopsárium, sportovní hala a ZOO Hluboká. Desítky aktivit a ideální ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno jsou zárukou jedinečné dovolené v Čechách.

Apartmány na Lipně

Nejširší nabídka ubytování na Lipně od menšího studia pro páry po luxusní mezonetové apartmány pro náročné. Užijte si pobyt na nejlepší lipenské adrese s atmosférou přímořského letoviska.
  • 306 nově zařízených apartmánů
  • Přístavní restaurace s terasou
  • Wifi a parkoviště zdarma
Ostatní zážitky Kontakty

Jedinečná dovolená na Lipně

Lipno patří mezi nejkrásnější lokality v České republice. Pyšnit se může i cenou Evropská excelentní destinace. V Landal Marina Lipno prožijete dovolenou v unikátním resortu na břehu největší vodní plochy v Čechách s nespočtem možností vyžití. Překrásné cyklostezky, vodní sporty, národní park, přístavní restaurace, Stezka korunami stromů, až po wellness a desítky výhod ke každému pobytu!
Tipy v okolí

Nejpestřejší rodinná zábava

Parky Landal jsou rájem pro rodinnou dovolenou. Děti mohou zdarma navštěvovat celodenní programy v Bollo klubu a užívat si tvořivé dílny, tématické diskotéky, zábavné show medvěda Bollo, hry v přírodě, dětské kino, kinetické hry Xbox, soutěže o vstupenky zdarma na lipenské atrakce a několik hřišť a sportovišť. Zatímco děti, dovádí rodiče si užívají relaxace.
Svět rodinné zábavy

Desítky výhod k pobytu

Náš resort patří k nejvyhledávanější lokalitě na Lipensku. Nejvyšších cen se neobávejte. K pobytu u nás získáte výhody, díky kterým ušetříte až tisíce korun! Každý člen rodiny obdrží kartu hosta Lipno.card zcela zdarma. Čtyřčlenná rodina od nás na uvítanou získá bonus 596 Kč! Dostanete také průvodce a desítky voucherů rozčleněných do sekcí relax-sport-příroda-adrenalin-památky.
Výhody a bonusy

Připlula spousta novinek

Aktuálně Vás potěší nové vybavení apartmánů, výhody v přístavní restauraci, dětské programy a projekt Jižní Čechy olympijské, který nabídne plno sportovních příležitostí během celého roku a vyvrcholení v podobě olympijské vesničky
Rio-Lipno. Resort a jeho blízké okolí jsou srdcem lipenského dění a naši hosté se mohou těšit na speciální výhody rovněž během letních olympijských her. Aktuální novinky na Lipně naleznete.
Novinky

První Green Key resort v ČR

Landal Marina Lipno je první rekreační resort v České republice, který splnil tvrdá kritéria a získal mezinárodní certifikát šetrnosti k přírodě Green Key. Certifikát není jen symbolem dodržování technických specifikací a ekologie. V rámci udržitelného rozvoje hostům nabízíme také nové aktivity, dětské programy a možnosti, jak k projektu zábavnou formou připojit.
Více informací

Zima v Landal Marina Lipno

Znáte jiné místo, které Vám v létě nabídne výhled na plachetnice brázdící jezero a v zimě skiareál vzdálený 193 vteřinách chůze? Skiareál Lipno je moderně vybaveným rodinným lyžařským střediskem, zatímco přilehlé areály Sternstein a Hochficht nabízí standard alpských středisek a uspokojí náročnější lyžaře. Landal Marina Lipno to je dovolená na nejlepší lipenské adrese po celý rok.
Landal Ski LIfe
Aktuální nabídka pobytů
v Landal Marina Lipno