Lipenská gastronomie

Srdcem našeho resortu je romantická přístavní promenáda s restaurací Neptunus, která nabízí jednu z nejkrásnějších lokalit na Lipně. Ideální pro ranní posezení u kávy, oběd na čerstvém vzduchu, nebo na večerní rozjímání se sklenkou dobrého vína.
Více gastronomie

Lipenské aquaworldy

Hned dva aquaworldy na Lipensku jsou zaměřené na rodiny s dětmi. Pro plaváčky jsou k dispozici tobogány, bazén s protiproudem, brouzdálko, skluzavky a další zábava. Wellness centra zas uspokojí rodiče. Více o wellness naleznete v sekci Beauty a wellness.
Ve vybraných hodinách vstup zdarma do aquaworldu!
Vodní aktivity

Lipenské pláže

Lipno to jsou rozlehlé pláže s udržovaným travnatým i písečným povrchem. Právě takovou pláž s občerstvením, plážovým volejbalem, půjčovnou vybavení na vodní sporty a water parkem budete mít pod okny apartmánů. Díky rozloze Vám Lipno nabízí také desítky plážiček a zátok, kde najdete příjemné soukromí.
Vše o aktivitách

Pro děti

Resort Landal Marina Lipno je výborně vybavený pro dětské aktivity. Půjčovna her, dětský koutek, hřiště s mnoha atrakcemi, vzduchovou trampolínu a minigolfové hřiště. Děti si mohou pohrát také v novém Hopsáriu, nebo si zaplavat v krytém bazénu, kde je vyhrazeno i dětské brouzdaliště. Nejvíce však naši nejmenší hosté zbožňují animace a soutěže v Bollo klubu.
Aktivity pro děti

Beauty a wellness

Když sluníčko chvíli nezáří, jak bychom si přáli nevadí. Aquaworld je tou pravou zábavou pro celou rodinu než se znovu mraky rozejdou a sluníčko zas zazáří. Odpočívat můžete ve vířivce s krásným panoramatickým výhledem na Lipno, zatímco si Vaše ratolesti užívají tobogány, bazén s protiproudem, skluzavky a další vodní atrakce.

Více beauty en wellness

Okolí

Jižní Čechy, které patří k nejkrásnější krajině České republiky, nejsou jen krajem rybníků, ale i krajem historických památek. Turisticky zajímavá je i nedotčená příroda Národního parku Šumava či Novohradských hor nebo majestátní řeka Vltava na jejíchž březích se rozprostírají rozsáhlé lesy.

Prosím nepřehlédněte: ne všechny uvedené výletní cíle jsou otevřené celoročně.
Tipy v okolí

Turistika

Lipensko je rájem milovníků vodních sportů, ale také peších a cykloturistů. Desítky kilometrů stezek a rozmanitost terénu nabízí vyžití pro rekreační turisty i náročné sportovce. V půjčovně sportovního vybavení v našem resortu si můžete půjčit kola, brusle, koloběžky, dětské vozíky, elektrokola a veškeré vybavení za zvýhodněné ceny.
Více o turistice