Lipenská gastronomie

Srdcem našeho resortu je romantická přístavní promenáda s restaurací Neptunus, která nabízí jednu z nejkrásnějších lokalit na Lipně. Ideální pro ranní posezení u kávy, oběd na čerstvém vzduchu, nebo na večerní rozjímání se sklenkou dobrého vína.
Více gastronomie

Lipenské aquaworldy

Hned dva aquaworldy na Lipensku jsou zaměřené na rodiny s dětmi. Pro plaváčky jsou k dispozici tobogány, bazén s protiproudem, brouzdálko, skluzavky a další zábava. Wellness centra zas uspokojí rodiče. Více o wellness naleznete v sekci Beauty a wellness.
Ve vybraných hodinách vstup zdarma do aquaworldu!
Vodní aktivity

Lipenské pláže

Lipno to jsou rozlehlé pláže s udržovaným travnatým i písečným povrchem. Právě takovou pláž s občerstvením, plážovým volejbalem, půjčovnou vybavení na vodní sporty a water parkem budete mít pod okny apartmánů. Díky rozloze Vám Lipno nabízí také desítky plážiček a zátok, kde najdete příjemné soukromí.
Vše o aktivitách

Pro děti

Resort Landal Marina Lipno je výborně vybavený pro dětské aktivity. Půjčovna her, dětský koutek, hřiště s mnoha atrakcemi, vzduchovou trampolínu a minigolfové hřiště. Děti si mohou pohrát také v novém Hopsáriu, nebo si zaplavat v krytém bazénu, kde je vyhrazeno i dětské brouzdaliště. Nejvíce však naši nejmenší hosté zbožňují animace a soutěže v Bollo klubu.
Aktivity pro děti

Beauty a wellness

Když sluníčko chvíli nezáří, jak bychom si přáli nevadí. Aquaworld je tou pravou zábavou pro celou rodinu než se znovu mraky rozejdou a sluníčko zas zazáří. Odpočívat můžete ve vířivce s krásným panoramatickým výhledem na Lipno, zatímco si Vaše ratolesti užívají tobogány, bazén s protiproudem, skluzavky a další vodní atrakce.

Více beauty en wellness

Okolí

Landal Marina Lipno ist der ideale Ausgangspunkt, um Südböhmen zu Fuß oder auf dem Rad zu erkunden. Ob zu zweit oder mit der ganzen Familie: erkunden Sie die verschiedenen Sehenswürdigkeiten und Attraktionen in der Umgebung des Ferienparks. Besichtigen Sie die zahlreichen Burgen und Schlösser oder sausen Sie auf der Rodelbahn hinab ins Tal!
Tipy v okolí

Turistika

Lipensko je rájem milovníků vodních sportů, ale také peších a cykloturistů. Desítky kilometrů stezek a rozmanitost terénu nabízí vyžití pro rekreační turisty i náročné sportovce. V půjčovně sportovního vybavení v našem resortu si můžete půjčit kola, brusle, koloběžky, dětské vozíky, elektrokola a veškeré vybavení za zvýhodněné ceny.
Více o turistice