Pro děti

Resort Landal Marina Lipno je výborně vybavený pro dětské aktivity. Půjčovna her, dětský koutek, hřiště s mnoha atrakcemi, vzduchovou trampolínu a minigolfové hřiště. Děti si mohou pohrát také v novém Hopsáriu, nebo si zaplavat v krytém bazénu, kde je vyhrazeno i dětské brouzdaliště. Nejvíce však naši nejmenší hosté zbožňují animace a soutěže v Bollo klubu.

Activiy pro děti

 • Bollo 
 • Dětská hřiště 
 • Dětský balíček 
 • Dětský koutek
 • Hlídání dětí zdarma
 • Klub pro děti
 • Kryté dětské hřiště (za poplatek)
 • Zábavný program
 • Minigolfové hřiště
 • Vzduchová trampolína
 • Xbox koutek
 • Dětské kino


Bollo Club

Pro malé návštěvníky pravidelně připravujeme zábavné programy plné her a soutěží v dětském koutku medvěda Bolla. Zatím co budete relaxovat a užívat volna, vaše děti stráví svůj čas hraním, tvořením a poznáváním nových kamarádů.

Hopsárium

Oblíbené rodinné hřiště pod střechou v budově Aquaworldu Lipno. Jen pár kroků od apartmánů Landal Marina Lipno a skiareálu Lipno. Dovádí se na prolézací věži se skluzavkou, střílecím děle, fontáně na pěnové míčky, nafukovací skluzavce, adrenalinové sjezdovce pro nafukovací kruhy. Součástí Hopsária je i bistro s občerstvením.
Jako hosté Landal Marina Lipno můžete využít také 1+1vstupenku zdarma.

Sportovní a dětská hřiště

Pro zpříjemnění celé Vaší rodinné dovolené na Lipně je přímo v areálu našeho resortu k dispozici hned několik sportovišť určených pro různé typy her a rozlehlá dětská hřiště plná skluzavek, houpaček, včetně velké pirátské lodi. Všechny sportoviště jsou pro naše hosty zdarma (s výjimkou minigolfu). 

Minigolf

S celou rodinou si užijete spoustu zábavy i na našem minigolfovém hřišti.
Hole i míčky Vám rádi zapůjčíme na recepci, takže nic nestojí v cestě Vašemu rodinnému nebo přátelskému turnaji. V provozu od dubna do října (podle počasí možné i v zimním období).

Dětské kino

Dostat děti do postýlek je vždy těžké. Vyslyšeli jsme proto přání a zavedli večerní programy. Jedním z nich je naše specialita Bollovo dětské kino plné pohádek a večerníčků. Děti si společně užijí oblíbené animované pohádky promítané na plátně. Stačí se zachumlat do spousty polštářků a sedacích vaků a hurá do říše pohádek.
Pro hosty Landal Marina Lipno zdarma.

Tvořivé dílny

Tvořivé dílničky patří mezi prověřené a po léta oblíbené animační programy Bollo klubu. Děti si za pomoci profesionálních animátorů vyrábějí lampionky na lampionové průvody, lapače štěstí, náramky, vonné svíčky, nebo dokonce vlastní trička a další pěkné výrobky, které si odvážejí, jako památky z dovolené.

Diskotéky

Dětské diskotéky v Bollo klubu jsou oblíbeným programem nejen u dětí,ale i u rodičů, kteří se baví pohybovými kreacemi svých ratolestí. V létě byla hitem pyžamová párty, kterou si s dětmi užili i veselí rodiče a to rovněž v pyžamových převlecích. Podívaná to byla veselá. Čekají Vás také diskotékys opravdovým disko osvětlením a ozvučením, nebo třeba královský bál.
Pro hosty Landal Marina Lipno zdarma.

Xbox koutek

Spoustu nové zábavy čeká také na starší děti, pro které jsme připravili zbrusu nový program. Nový zábavní koutek pro malé pařmeny s kinetickými hrami Xbox. Často do Bollo klubu zavítají děti v doprovodu staršího sourozence. Právě pro ně jsme připravili koutek s hrami Xbox, pohyblivé herní konzole a taneční podložky.
Pro hosty Landal Marina Lipno zdarma.

Soutěže o nej lipenské atrakce

Soutěžení děti prostě milují. Každý týden se děti mohou zúčastnit soutěží v Bollo klubu a vyhrát mimořádné ceny, jako např. rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů a další nejkrásnější lipenské atrakce. Navíc úplně každý účastník soutěže dostane dáreček. Tak přijďte k nám do Bollo klubu vyhrát svůj nejlepší zážitek na Lipně.

Prolézačky a nové hračky

Výčet všech novot by se sem ani nevešel. Obnovili jsme zkrátka celý park hraček. Na kluky čeká třeba dřevěná vláčkodráha s hracím stolem a na holky parádní dřevěný dům pro panenky. V Bollo klubu najdete také spoustu nových her, stavebnic, prolézaček, kostek a drobných hraček, polštářků a sedacích vaků.

Nová výzdoba

Medvěd Bollo a jeho kamarádi se k zimnímu spánku neuložili. Naopak dáli hlavy dohromady, přidali ruce a tlapky k dílu a malovali, vrtali, kreslili a střihali. A tak se můžete těšit na novou veselou výzdobu, spoustu nových barev, hraček a překvapení.

Dárky z dovolené

Z každé hezké dovolené si musíme odvézt alespoň malý dáreček, nebo suvenýr. Z Bollo klubu si děti mohou odvézt výrobky, které si samy vyrobíve tvořivých dílničkách, nebo si vybrat dárek z široké nabídky omalovánek, pastelek, plyšáků, hrníčků, čepice, atd., s motivy maskota resortu Landal Marina Lipno.

Bonusy a výhody

Landal Marina Lipno to je dovolená na nejlepší lipenská adrese, ke které obdržíte moře bonusů a výhod, které vám ušetří až tisíce korun! Prohlédněte si v sekci
Pro děti.
Prohlédnout všechny výhody a bonusy