Nabídka práce v resortu Landal Marina Lipno

Recepce Landal Marina Lipno

Nabídka práce v Landal Marina Lipno

Resort Landal Marina Lipno hledá pracovníky na hlavní pracovní poměr a brigádníky

Jsme největší ubytovací resort v jižních Čechách, situovaný u Lipenské přehrady. Do svého profesionálního týmu hledáme novou posilu na pozici:

Ubytovací resort Landal Marina Lipno hledá do svého týmu novou posilu na pozici Recepční.

Náplň práce:

Recepční zodpovídá za ubytování hostů, radí jim, co nejlepšího se dá na Lipně dělat a vidět, přijímá a vyřizuje rezervace, řeší nebo předává požadavky hostů dalším oddělením, účtuje za služby, vyřizuje emailovou a telefonickou komunikaci, drobný prodej na recepci.

Požadujeme:

  • Komunikativnost, vstřícnost, ochotu, i časovou flexibilitu.
  • Je třeba komunikovat alespoň jedním cizím jazykem, např. německy nebo anglicky. Čím více, tím lépe.
  • Znalost práce na PC, MS Office.
  • Důležitá je také pečlivost a zodpovědnost při práci nejen s penězi. Uchazeči se zkušenostmi z cestovního ruchu jsou vítáni, ale v opačném případě všechno naučíme.

Nabízíme:

  • Různorodou práci v nádherném prostředí.
  • Příplatky za svátky a víkendy, stravenky na oběd, občerstvení na pracovišti.
  • Možnost přenocování mezi směnami.
  • Přispějeme na dopravu, pokud je nutné dojíždět z větší dálky.
  • Odměny dle pracovního výkonu, vánoční odměny.
  • Práci na plný úvazek, případně na kratší úvazek.
  • Možnost mzdového i profesního růstu po zapracování a osvědčení dovedností.
Termín nástupu: ihned
Nástupní plat 28 000 35 000 hrubého za měsíc + příplatky
Kontakt:

Strukturovaný životopis můžete zasílat na office@marinalipno.cz nebo na adresu Landal Marina Lipno, 382 78 Lipno nad Vltavou 310

Práce na recepci obnáší různorodou a zábavnou práci. Rozhodně není nudná a jednotvárná.

Co nabízíme:

Naši recepční jsou zodpovědní za ubytování hostů, radí jim, co nejlepšího se dá na Lipně vidět a dělat, zařizují rezervace a výlety, vyřizují nebo předávají požadavky hostů dalším oddělením, doporučují aktivity s dětmi i bez dětí, účtují za služby, píší maily, telefonují, předávají a přebírají klíče od apartmánů, prodávají suvenýry.

Co požadujeme:

Práce na recepci je nejdůležitější součástí provozu z pohledu klienta a proto je důležitá komunikativnost, vstřícnost a ochota. Je třeba komunikovat alespoň jedním cizím jazykem, např. německy nebo anglicky. Čím více, tím lépe, ale jeden cizí jazyk bude stačit.

Termín brigády: ihned